15:52

Dick Mulder overleden.

Geplaatst op 27-07-2022  -  Categorie: Algemeen

Namens de leden van de Favorite Club condoleren wij de familie van Dick en de medewerkers van Mulder Shipyard.

Wij kennen Dick als een gedreven en visionaire ondernemer, iemand met een grote kennis van zaken en met een liefde voor de historie van de werf. De schepen die nu gebouwd worden zijn van een hele andere categorie, maar Dick keek altijd met veel waardering naar de oorspronkelijke Favorite Kruiser en heeft dan ook de Favorite-naam in ere gehouden. Maar wij zullen ons Dick bovenal herinneren als een ontzettend aardige vent die onze club een warm hart toedroeg.

Heel veel sterkte toewenst de komende tijd,

Namens de Favorite Club,

Wim Verschuur

Sander van Opstal

Arjan Schuil

Jan van den Hoven

Janny van ‘t Hoog

(NL) In Memoriam: Dick Mulder - Mulder Shipyard