13:26

Favorite Club App via E-Captain

Geplaatst op 09-12-2020  -  Categorie: Algemeen

Tijdens de ALV werd afgesproken dat het bestuur gaat werken om de onderlinge communicatie te verbeteren. Voorgesteld werd om een WhatsApp-groep in te stellen. De deelnemers konden zich daar in vinden. Daarnaast zou het bestuur onderzoeken of we via de Captain app (Cappie) van onze ledenadministratie provider iets konden betekenen. 

Inmiddels hebben we een proef abonnement hier voor gekregen. We kunnen het 3 weken gratis proberen. Je kunt de app downloaden voor je eigen systeem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.ecaptain.app4&hl=nl

https://itunes.apple.com/us/app/cappie/id1460668475?ls=1&mt=8

De App heeft meerdere voordelen ten opzichte van de reguliere website. Je hoeft maar eenmalig je gegevens in te voeren en daarna kun je al je persoonlijke gegevens bekijken door in te loggen met een toegangscode, vingerafdruk of Face-ID scan. Op de website van KWV de Kaag staat een handig filmpje hoe u het kunt installeren. Uiteraard dient u Cappie te downloaden.

handleiding-app-pdf.docx

Aangezien we eerst willen kijken of dit medium gaat werken, stellen we de WhatsApp-groep even uit.

Het bestuur wenst je veel leesplezier en gezonde feestdagen.

Wim Verschuur